تبلیغات

هتل فرهنگ و هنر مشهد

هتل فرهنگ و هنر مشهد

هتل فرهنگیان مشهد

رزرو هتل برای فرهنگیان در مشهد

هتل مشهد با تخفیف برای معلمان و فرهنگیان

 

هتل فرهنگ و هنر مشهد

هتل فرهنگ و هنر در مشهد اداره کل پشتیبانی برای اقامت در مشهد مقدس برای کارکنان رسمی و پیمانی و قراردادی و بازنشسته در حوزه ستادی و استانی ،هتل فرهنگ و هنر را  در نظر گرفته است .این هتل در سال ۹۱ افتتاح گردید که موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر نسبت به ساخت و تجهیز و راه اندازی آن جهت استفاده کارکنان وزارت متبوع اقدام نمود . این هتل با پتانسیل ۱۲۰۰۰ نفر معادل ۳۰۰۰ کارمند قابلیت پذیرش را دارا می باشد که ۶۰ درصد آن به کارکنان استان ها و ۴۰ درصد آن به کارکنان ستاد اختصاص داده شده است . این در صد در استان شامل ها ۱۸۰۰ نفر و در ستاد شامل ۱۲۰۰ نفر از کارکنان می باشد .

مشهد مقدس دومین کلان شهر مذهبی جهان از هزار ه ها  و  قرون گذشته  یادگارهای بس افتخار آفرین از پیشینه ای پربار داشته و این مهم با وجود مجمع پاک و شریف ثامن الجج حضرت علی بن موسی الرضا به مانند نگینی درخشان در عالم تشیع و به عنوان پایگاه معارف دینی و رضوی تجلی دیگری یافته است .

هتل فرهنگ و هنر مشهد

(تأسیس سال ۱۳۹۲)  واقع در خیابان رازی، دارای ۲ رستوران مجزا با ظرفیت ۲۵۰ نفر  و  پارکینگ، اینترنت و …. می باشد. اتاقهای این هتل مجهز به کلیه امکانات رفاهی از قبیل سرویس بهداشتی، حمام، یخچال، تلویزیون، سیستم سرمایش و گرمایش و تلفن می باشد.

 

هتل فرهنگ و هنر مشهد

+ نوشته شده توسط Dxbsir در شنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۲ قبل از ظهر، ۱۸ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha