تبلیغات

هتل صحرایی المحا در دبی

هتل صحرایی المحا در دبی

رزرو هتل صحرایی المحا در دبی

قیمت هتل صحرایی المحا در دبی

هتل های دبی

هتل صحرایی المحا در دبی

اما امروز هتل و اقامتگاه صحرایی المحا را در دبی مد نظر داریم تا کمی به بررسی آن بپردازیم. اگر کسی عاشق طبیعت آن هم از نوع کویر باشد محال است به دبی بیاید و این هتل را انتخاب نکند! المحا اقامتگاهی شبیه کاروان سراست که در کویر برپا شده است و اطرافش تپه های شنی بسیاری است.

درختان نخل اطراف هم زیبایی خود را دارد. گله بز های وحشی از اطراف می توانید در هتل تماشا کنید که در حال گشتن هستند اما آرامش کویر به شما آرامش خوبی می دهد. در شن زار و تپه زار ها می توانید به راحتی ماشین سواری و حتی شتر سواری کنید. پدویین های این هتل که در واقع همان سوییت ها هستند حدود ۳۷ تا هستند که هر سوئیت ویژگی خاص خود را دارد

نوع مبلمان ها و طراحی دکوراسیون اتاق ها و اثاثیه ها این پدویین ها با هم متفاوت اند. اما برای هر سوئیت یک استخر اختصاصی قابل تنظیم دما با مساحت ۲۰ متر مربع وجود دارد که می توانید گرمای حاصل از کویر را تعدیل کنید. تخت خواب ها و مبلمان ها همچنین دستگاه های صوتی و تصویری و… از خصوصیات مشترک اتاق ها می باشد.

سوئیت ها هر کدام ۷۵ متر مربع هستند و البته اقامتتان لذت بخش تر خواهد شد اگر با خدمه ها سر صحبت را باز کنید چرا که بسیار مهربان و خوش برخورد هستند.بخش خانه داری هتل و رسپین هم از این رفتار حرفه ای بهره مند هستند.اما هنگام کرایه شتر خیلی منتظر رفتار دوستانه نباشید. استخرها شاید برای شنای بزرگ سالان خوب نباشد اما برای بچه ها عالی است.

ولی خب یک استخر عمومی هم برای بزرگسالان وجود دارد . برای غذا نیز باید بگوییم که قیمت غذاها مناسب است و از کیفیت خوبی برخوردار است و با توجه به گرانی اتاق ها منصفانه است. هر زمانی که بخواهید می توانید از رستوران هتل استفاده کنید و محدودیت زمانی وجود ندارد. اینترنت هتل هم در حد متوسط و معمولی است.

امکانات ورزشی هتل و اقامتگاه صحرایی المحا

خدمات ماساژدرمانی و استخری با دمایِ آب کنترل‌شده فراهم است تا مهمانان اوقات خوشی را با آرامش در آن سپری کنند.

سالن های ورزشی و محوطه تیر اندازی و سرو غذا در اتاق ها و سرویس های رفت و برگشت اتوبوسی به شهر نیز از دیگر امکاناتی است که در هتل و اقامتگاه المحا در اختیار شماست .

آدرس هتل و اقامتگاه صحرایی المحا : Dubai Al Ain Road, Dubai, United Arab Emirates

برای رفاه حال شما هتل های دیگری با ویژگی های دیگری در دبی برقرار است که از بهترین آن ها می توان به هتل دلمون دبی اشاره کرد.همچنین برای خرید نیز می توانید از اطلاعات مطلبی با عنوان بزرگترین مرکز خرید دبی به نام دبی مال استفاده کنید

غذای هتل المحا 
مهمانان می‏‌توانند غذای خود را در محیط آرام و راحت رستوران میل کرده و یا از شامی رومانتیک در تراس اختصاصی سوییت خود لذت ببرند.

محل هتل المحا 
این اقامت‌گاه صحرایی، تنها ۴۵ دقیقه تا شهر چند ملیتیِ دبی فاصله دارد. مهمانان می‏‌توانند زیبایی حقیقی و شکوه کویر را به چشم دیده و نظاره‌گر طبیعت بکر منطقه باشند. فرودگاه بین‏‌المللی دبی هم در فاصله‌ی تقریباً پنج کیلومتریِ این هتل قرار گرفته است.

هتل صحرایی المحا در دبی

 

افر تور دبی

هتل صحرایی المحا در دبی

نرخ تور دبی

هتل صحرایی المحا در دبی

تور دبی

هتل صحرایی المحا در دبی

ورودی ها:

+ نوشته شده توسط Dxbsir در شنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲:۵۵ بعد از ظهر، ۱۸ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha