تبلیغات

هتل دریا کیش

هتل دریا کیش

نظرات مردم درباره هتل دریا کیش

 

هتل دریا کیش

تصویری از ورودی هتل دریا کیش

این هتل به نام هتل دریا نامگذاری شده است که یکی از هتل های ارزان قیمت  جزیره ی کیش است که در  مساحت تقریبا ۳٫۸۵۰ مترمربع و در سه فاز جدا از هم با سه هزار متر زیربناء افتتاح شده می باشد که هر فاز به روش پلکانی در دو طبقه و یک طبقه و همکف هستند و این هتل در قسمت مرکزی کیش قرار گرفته است .

هتل دریا کیش به علت موقعیتی که در جزیره قرار گرفته است به شما قادر میسازد که بدون نیاز به ماشین و تاسی به مرکز شهر بروید از بازارها کیش و مراکز تفریحی دیدن بفرماید که این یک مزیت برای هتل محسوب می شود .آدرس هتل دریا کیش در کنار خیابان بزرگ خلیج فارس قرار گرفته است و مقابل پیست کارتینگ کیش قرار دارد.
هتل دریای کیش از اتاقهایی ۲ تا ۳ تخته  تشکیل شده است از امکانات این اتاقها میشود به کولر گازی ، تلفن ، سرویس فرنگی ، اینترنت وایرلس و… اشاره نمود.

هتل دریا کیش

نمایی از لابی هتل دریا کیش

امکانات رفاهی هتل دریا در زیر میتوانید مشاهده کنید:
رستوران: رستوران این هتل در کناره لابی طراحی شده می باشد.
کافی شاپ : کافی شاپ در ساختمان اصلی فرار دارد و ۴۰ نفر را میتواند همزمان در آن جا بگیرد  که صبحانه هتل نبز در این کافی شاپ به صورت بوفه سرو می شود
کافی نت : کافی نت در لابی قرار گرفته است و در  اتاق ها به صورت وایرلش می باشد و در پایان میتوانید برای رزرو هتل دریا کیش با تلفن های آژانس تماس بگیرید.

هتل دریا کیش

نمایی دیگر از لابی هتل

هتل دریا کیش

تصویری از رستوران هتل دریا

 

+ نوشته شده توسط Dxbsir در دوشنبه، ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۳ بعد از ظهر، ۲۲ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha