تبلیغات

مراکز خرید کامپیوتر امارات دبی

مراکز خرید کامپیوتر امارات دبی

مراکز خرید کامپیوتر امارات دبی

کامپیوتر در دبی
دبی از نظر تکنولوژی دیگر عقب نبوده  و جدیدترین تجهیزات به سادگی در آن یافت می شود. حتی یک مرکز خرید به این فناوری مرکز العین در بر دبی اختصاص داده شده است. دبی سالانه میزان Gitex نمایشگاه فناوری اطلاعات خلیج بزرگترین نمایشگاه IT  در منطقه است.  در کنار GITEX مرکز GITEX COMPUTER SHOPPER مکان وسیعی برای خرید جدیدترین فناوری با پایین ترنی قیمت است. اگر نمی توانید تا زمان برگزاری GITEX منتظر بمانید، تجهیزات کامپیوتر در فروشگاه های بسیاری از Carredour تا Compume ارائه شده و تولیدکنندگان اصلی نیز عرضه می شوند. Compume دارای وب سایت گسترده ای است که می توانید کالای خود را به صورت آنلاین سفارش دهید.

PCها بر بازار غلبه کرده اند اما Mac نیز در فروشگاه های بسیاری شامل Virgin، PACC، Compume Megastore و Mac Store در این محوطه و Style در فستیوال سیتی دبی در دسترس هستند دولت امارات جلوی فروش نرم افزارهای قاچاق را گرفته  به دنبل آن نرم افزار و سخت افزار اصل و با کیفیت بالا موجود است.

 

مرکز ویترین مگا استور  دبی
Virgin Megastore این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در مرکزبورجومان استور واقع گردیده است.

 

مرکز شرف دی جی  دبی
Sharaf DG این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در مرکز تایم اسکور   واقع گردیده است.

 

مرکز سون سیاس   دبی
Seven Seas این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در مرکز ساختمان بن لاحج /عودمثا   واقع گردیده است.

 

مرکز ردینگسون میدل ایست  دبی
Redington Middle East این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در مرکز اتریوم بر دبی   واقع گردیده است.

 

مرکز پلاگین  دیسکروبشن دبی
Plug – Ins این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در مرکز الغریر   واقع گردیده است.

 

مرکز جی بی ام  دیسکروبشن دبی
این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در جبل علی  واقع گردیده است.

مرکز اینتردو اینفورمیشن سیستم  دبی
این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در خیابان کامپیوتر – بر دبی   واقع گردیده است.

 

مرکز ایستایل  دبی
این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در مکان های مختلف دبی مانند بر دبی واقع گردیده است.

 

مرکز جومبو الکترونیک  دبی
این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در مدیا سنتر بلوار ۲ واحد تجاری  ۴واقع گردیده است.

 

مرکز پک  دبی
این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در کرامه دبی  واقع گردیده است.

 

مرکز جی بی ام  دیسکروبشن دبی
این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در جبل علی  واقع گردیده است.

مرکز خرید اکسپلورر دبی
این مرکز خرید هم یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در  دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در دیره واقع گردیده است.

مرکز خرید کامپو-می دبی
این مرکز خرید هم یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در  دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در القرهود   واقع گردیده است.

مرکز خرید کارفور دبی
این مرکز خرید هم یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در  دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در الالشندغه  واقع گردیده است.

 

مرکز خرید القرس دبی
این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید کامپیوتر در  دبی می باشد که قطعات کامپیوتر – و وسایل و تجهیزات الکترونیکی خرید و فروش می شود، و این مرکز خرید در بر دبی واقع گردیده است.

+ نوشته شده توسط Dxbsir در شنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۴:۴۰ بعد از ظهر، ۱۶ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha