تبلیغات

خرید پارچه و لباس از دبی

خرید پارچه و لباس از دبی

اقلام نوزاد در دبی

خرید پارچه و لباس از دبی

لوازم اولیه همگی در دسترس است، در حالی که ممکن است نتوانید انواع موارد موجود در کشور خود را بیابید. اما نیازی نیست که مجبور شوید نوزاد را در کمد نگه دارید. سوپر مارکت ها همگی غذای آماده ی نوزاد، قوطی غذا، پوشک و وسایل نظافت را عرضه می کنند. بسیاری از آنها شیشه و تجهیزات غذا دادن را نیز می فروشند. Choithram دارای بهترین مجموعه غذای آماده ی نوزاد بوده و برندهای مشهور SMA و Cow & Gate آمریکایی را در اختیار دارد. اگر نتوانستید آن چه نیاز دارید بیابید از دستیار فروشگاه کمک بخواهید زیرا آنها در برخی موارد برندهای خاصی را در پشت پیش خوان نگهداری می کنند. همچنین انواع قوطی های غذای کودک را عرضه میکنند. ممکن است قیمت آنها دو برابر مقدار اصلی باشد اما وقتی نمی خواهید درگیر آشپزی شوید عالی هستند. داروخانه های بزرگ نیز ضروریات نوزادان و برخی پمپهای شیردهی را میفروشند. Baby Shop، Goodbaby و Mothercare برای لوازم مراقبتی بطری ها، کالسکه، صندلی اتومبیل، کیف تعویض لباس، تخت سفری، صندلی گهواره ای، تخت کودک و هر آن چه نیاز دارید را عرضه می کنند. Toys RUs اخیرا اندازه بخش نوزادان را دو برابر کرده و انواع کالاها را از کالسکه ی تاشوی بچه تا بطری شیر، تخت سفری و لوازم مسافرت می فروشد. کیفیت این اقلام خوب بوده و با استانداردهای ایمنی بین المللی هماهنگی دارند. صندلی های اتومبیل Britax و Maxi به صورت گسترده در دسترس بوده و با اغلب اتومبیل ها متناسب هستند. کلیه ی فروشگاه ها برای نصب صندلی کمک می کنند. اما چنین به نظر می رسد که کارکنان در مکانیک چگونگی نصب صندلی و نه مناسب بودن برای وسیله نقلیه تخصصی دارند. کیفیت تشک تخت های سفری متفاوت است. Mothercare میتواند سایزهای ویژه را سفارش دهد اما از پیش برنامه ریزی کنید، تا بتوانید به موقع آن را تحویل بگیرید. انواع کوله بچه محدود بوده و یافتن کوله پشتی برای کوداکتان بسیار دشوار است. شاید مایل باشید این اقلام را از خارج از کشور سفارش دهید.

کالاهای Mamas an Papas را می توانید در Harrey Nidols در مرکز خرید امارات بیابید و احتمالاً این برند فروشگاه خود را در مرکز خرید دبی دارد.

IKEA دارای انواع محدودی از لوازم مراقبتی همچون تخت سفری، صندلی تاشو و وان حمام است. همچنین آنها انواع ملحفه های تخت، پتو و اسباب بازی این کودکان را عرضه می کنند.

حراج های Baby Shop که چند بار در سال برگزار می شوند ارزش انتظار را دارند.

Goodbaby دارای کامل ترین مجموعه کالسکه شامل Cam، Quinny و Phil& Teds است که در هر مکانی در دسترسی نمی باشند.
Mothorcare خدمات سفارش را برای اقلامی که به صورت آن لاین یا در کاتالوگی در انگلستان دیده اید ارائه می کند، اما زمان ارسال حداقل چهار هفته و در بعضی موارد طولانی تر است.

Just Kidding یک فروشگاه لوازم خانگی در القوز، انواع اقلام نوزادان، مبلمان و لباس های اروپایی را شامل کالسکه های Bugaboo، کیف های Cittle Company و صندلی های بلند Stokke را می فروشد. خرید از این محل چندان به صرفه نیست اما ارزش گشتن را دارد.

 

مرکز خرید بار اسنتیاس  دبی
Bare Essentials  در مرکز جمیرا واقع گردیده که محل خرید و فروش پوشاک و البسه می باشد این مرکز خرید هم بزرگ بوده  و بسیار معروف می باشد.

 

مرکز خرید بیوند د بیچ دبی
Beyond the Beach این مرکز خرید هم پوشاک والبسه و… خرید و فروش می شود.  در جمیرا واقع گردیده و بسیار بزرگ و شیک می باشد.

 

مرکز خرید هاماک دبی
Hamac این مرکز خرید بسیار بزرگ و شیک و مدرن می باشد تقریبا فروشگاه های بزرگی در این مرکز می باشد که برای خرید پوشاک می توانید به آنها مراجعه نمائید.

 

مرکز خرید هییت ویوز دبی
Haet Waves این مرکز خرید  بسیار بزرگ و شیک و مدرن بوده و محل خرید و فروش پوشاک زیبا می باشد در ابن بطوطه واقع گردیده است.

 

مرکز خرید اوشنا دبی
Oceano این مرکز خرید بسیار بزرگ و شیک محل خرید و فروش پوشاک و… می باشد و پالم دبی می باشد.

 

مرکز خرید پیسنیکو جنرال ترادینگ دبی
Pinico General Trading این مرکز خرید در خیابان جمیرا واقع گردیده است و در این مرکز خرید پوشاک کنار ساحل  و البسه و…  خرید و فروش می شود.

 

مرکز خرید وول وردز دبی
Wool Worths این مرکز خرید در مرکز شهر ی دیره واقع گردیده است و پوشاک کنار ساحل خرید و فروش می شود بسیار بزرگ بوده و بسیار شیک و مجلل می باشد.

 

مرکز خرید ال بوم مارین دبی
Al Boom marine در  این مرکز خرید پوشاک و البسه و… خرید فروش می شود در ضمن مرکز خرید بوم مارین یک از بزرگترین مرکز خرید دبی می باشد که به این منطقه به اختصار می گویند بهشت خانمها.

 

لباس کنار دریا دبی

به دلیل مدت زمانی که در ساحل یا استخر در دبی سپری می شود جای تعجب نیست که چندین فروشگاه تخصصی و طراحان لباس کنار دریا وجود داشته باشد که در آن یک لباس شنا به اندازه ی یک تفریح شبانه هزینه دارد. از آن جا که کل سال هوا آفتابی است ، هیچ فصل کم مصرفی وجود ندارد . بنابر این  حراج های آخر سال اندکی غیر قابل پیش بینی هستند. به فهرست پستی Beyond The Beach بپیوندید تا از پیش برای حراج های دسامبر شما را مطلع می سازند.
کالاهای مقاوم در برابر UV برای کودکان یک ضرورت بوده و برای بزرگ سالان ایده ی مناسبی است. مجموعه Beyond The Beach کمی محدود است، لباس کنار دریای UV برای کودکان در Woolworths در تمام طول سال در دسترس بوده و فروشگاه های بزرگ به صورت فصل آنها را ارائه می کنند.

Debenhams دارای انواع لباس شنای مد روز (شامل انواع لوازم فرعی ساحل مانند کلاه، سارونگ، حوله ساحل و دمپایی لا انگشتی) می باشد. Heatuvas مجموعه ی مناسبی از لباس شنای کودکان و بزرگسالان را فروخته و اگر موجودی زیادی نداشته باشند می توانید نام خود را نوشته و زمانی که محموله ی جدید رسید شما را مطلع خواهند ساخت.

Uniform Shop دارای مایوهای UV (همچنین عینک های آفتابی Baby Banz و کلاه) است.

Picnico در خیابان Beach نیز همین اقلام را عرضه میکند. انواع Hamac شامل شورت شنای Vilebrequin برای مردان و پسران می باشد.

+ نوشته شده توسط Dxbsir در شنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۴:۴۳ بعد از ظهر، ۲۴ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha