تبلیغات

بلیط شارجه , پرواز شارجه

بلیط شارجه , پرواز شارجه

نرخ بلیط شارجه

قیمت بلیط شارجه

قیمت های پرواز شارجه

پرواز مستقیم به فرودگاه شارجه

بلیط شارجه , پرواز شارجه

اگر تمایل دارید برای شهر شارجه و فرودگاه شارجه پرواز و بلیط رزرو کنید , دبی تراول امکان بلیط شارجه را انجام میدهد برای اینکار کافی است که با شرکت ما تماس بگیرید

پرواز های شارجه با هواپیمایی ایر عربیا انجام میشود

 

ایرعربیا که در فهرست بازار مالی دبی جای گرفته،هواپیمایی اقتصادی پیشتاز خاور میانه و شمال آفریقاست.ایرعربیا فعالیت خود را در اکتبر ۲۰۰۳ آغاز کرد.این شرکت با به کارگیری ناوگان ایرباس مدرن ۳۲۰ به گستره ای وسیع از مقاصد خاور میانه،آفریقای شمالی،اروپا،کشورهای تازه استقلال یافته شوروی و آسیای مرکزی و جنوبی خدمات رسانی می کند.

مقر اصلی ایرعربیا ، فرودگاه بین المللی شارجه است.حسن این فرودگاه اینست که مشتریان این شرکت میتوانند از مزایای مختلف لذت ببرند.مزایایی چون :دسترسی سریع این فرودگاه  به دبی، فرآیند سریع ورود ،ازدحام کم ،رفتار دوستانه کارمندان فرودگاه  و همچنین دسترسی به بسیاری از شرکتهای حمل و نقل تجاری دیگر که در این فرودگاه فعالیت می کنند.

ایرعربیا  پس از الگوپذیری از هواپیماییهای اقتصادی پیشرو آمریکایی و اروپایی طراحی شد و نوع تجارت آن به گونه ای انتخاب شده تا با اولویتهای محلی مطابقت داشته باشد.تمرکز اصلی این شرکت بر آنست تا سفرهای هوایی را از طریق رزروهای اینترنتی تسهیل نموده،در عین ارائه پایینترین نرخهای بازار ، بالاترین سطح ایمنی و خدمات استاندارد را ارائه نماید.تجارت ما با  پیشنهاد ارزشمندمان مبنی بر “پرداخت کمتر،پرواز بیشتر”امکان تعداد بیشتری از فعالیتهای تجاری و مشتریان را برای سفر در فواصل زمانی کمتر و به مقاصد بیشتر فراهم ساخته است .

حجم ترافیک هوایی در فرودگاه شیخ‌نشین شارجه امارات متحده عربی طی ماه گذشته بیش از هفت درصد افزایش یافت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در دوبی، مرکز آمار و تحقیقات فرودگاه‌های امارات در گزارشی اعلام کرد که طی ماه گذشته میلادی بیش از ۸۱۴ هزار ۶۰۰مسافر از طریق فرودگاه بین‌المللی شارجه جابجا شده‌اند که نسبت به همین مدت در سال گذشته میلادی بیش از هفت درصد رشد داشته است.

بر اساس این گزارش، طی ماه گذشته میلادی بیش از ۵ هزار و ۸۲۳ پرواز از فرودگاه شارجه به نقاط مختلف جهان انجام شده است که تعداد پروازهای صورت گرفته در فرودگاه شارجه طی این مدت نسبت به سال گذشته بیش از۴٫۴۷ درصد رشد داشت.

همچنین بیش از ۱۶ هزار و ۶۰ تن کالا طی نیمه نخست امسال از طریق فرودگاه شارجه به نقاط مختلف جهان جابجا شده است.

فرودگاه شارجه نیز از مسافران عوارض دریافت می‌کند

گردآوری پورتال رهتا : حکومت امیرنشین شارجه نیز با تصویب قانونی از تمامی مسافران در فرودگاه شارجه مبلغ ۳۵ درهم (۱۰ دلار) عوارض دریافت می‌کند. به گزارش خبرنگار ایسنا، پس از اینکه حاکم دوبی در قانونی جدید دستور اخذ عوارض از مسافران را صادر کرد، شیخ سلطان بن محمد القاسمی، حاکم شارجه نیز با دستوری اعلام کرد که از تمامی مسافران در فرودگاه شارجه مبلغ ۳۵ درهم (۱۰ دلار) عوارض دریافت کنند. براساس این قانون تمامی مسافران به محض ورود به فرودگاه شارجه ملزم به پرداخت ۳۵ درهم (۱۰ دلار) عوارض می‌شود.
حتی مسافران ترانزیت نیز باید این مبلغ را پرداخت نمایند. این قانون شامل کودکان زیر ۲ سال نمی شود. انتهای پیام

+ نوشته شده توسط Dxbsir در شنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۴:۴۰ بعد از ظهر، ۲۲ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha